Grupa Partner, prowadząca swoją działalność pod nazwą Partner Serwis składa się obecnie z siedmiu oddziałów i zatrudnia łącznie ok. 500 osób. Główną działalnością Partner Serwis jest szeroko rozumiana obsługa produkcji firm przemysłowych. Aktualnie firma realizuje – we współpracy z ALDEA...

SORIMEX działa na europejskim rynku medycznym od 1988 roku. Jest uznanym producentem elektrod EKG, kabli EKG, przewodów i osprzętu do aparatury medycznej. Specjalizuje się w dystrybucji aparatury i sprzętu medycznego. 


Projekt doradczy w SM SPOMLEK

Spółdzielcza Mleczarnia SPOMLEK z Radzynia Podlaskiego to jeden z największych producentów sera żółtego w Polsce. SPOMLEK jest niekwestionowanym liderem w wytwarzaniu serów szlachetnych długodojrzewających...
Wdrożenie systemu informatycznego to inwestycja na wiele lat, przy okazji istotnie zmieniająca sposób funkcjonowania Twojej organizacji. Sprawdź jak się do niej przygotować, by nie popełnić kosztownych błędów.

Przewodniki zostały opracowane we współpracy z serwisem internetowym decyzje-IT.pl
Strefa pobrań

ALDEA IT Consulting – doradztwo informatyczne i organizacyjne, wybór systemu ERP, konsulting IT, usprawnianie organizacji, informatyzacja przedsiębiorstw, nadzór nad wdrożeniem, modelowanie struktur organizacyjnych, system ERP, MRP, CRM, zintegrowane systemy informatyczne, szkolenia, zarządzanie procesami biznesowymi, mapowanie procesów.