Po prawie 15 latach funkcjonowania firmy ALDEA IT Consulting na rynku usług doradczych w zakresie wyboru systemów informatycznych wspomagających zarządzanie oraz nadzoru nad ich wdrażaniem, nadszedł czas na zmiany. Z dniem 22 grudnia 2017 roku dotychczasowa działalność gospodarcza została przekształcona w spółkę kapitałową pod nazwą ALDEA IT Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, wpisaną do krajowego rejestru sądowego pod numerem 0000710939.

To ważne wydarzenie w cyklu życia naszej organizacji. Wiążemy z nim wiele nadziei, mając równocześnie świadomość stojących za tym wyzwań. Mamy nadzieję, że sygnał jest jasny: stajemy się jeszcze silniejsi i bardziej kompetentni, jeszcze sprawniejsi i bardziej doświadczeni. Zmianę formy działalności, zakresu usług oraz sposobu funkcjonowania na pewno dostrzegą zarówno obecni, jak i nasi przyszli klienci. Dziękujemy im jednocześnie za dotychczasową współpracę i obdarzenie nas zaufaniem.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym zależy na optymalnym, sprawnym i skutecznym usprawnianiu organizacji za pomocą systemów informatycznych oraz rozwiązań cyfrowych.